Volkswagen Rcd330 Plus Head Unit Guide , Firmware Update
rcd330plus on ve arka kamera birlikte calisir mi? - Printable Version

+- Volkswagen Rcd330 Plus Head Unit Guide , Firmware Update (http://rcd330plus.com)
+-- Forum: Rcd 330 PLus Guide (http://rcd330plus.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Rcd330 Plus Türkçe Paylaşımlar (http://rcd330plus.com/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Thread: rcd330plus on ve arka kamera birlikte calisir mi? (/showthread.php?tid=807)

Pages: 1 2

rcd330plus on ve arka kamera birlikte calisir mi? - abdullahsanli - 10-23-2018

merhabalar.vw tiguan aracim icin aliexpress ten rcd 330plus almak istiyorum.aklimda bazi sorular var.urune arka kamera takilabiliyor ama ben ondeki logoya takilan on kamerada baglatmak istiyorum.radyonun arkasindaki soketi ikili yaptirabilirmiyim soket vs. ile.on kamerayi istedigimde acip kapayabilecegim dugme gibi bir sey yaptirabilirmiyim?ayrica orjinal arka park sensoru var ve radyoda cizgilerle gorsel destek var on tarafada park sensoru taktirmak istiyorum.on kamera icin ayri monitor ve on park sensoru icin ayri ekran koymadan bu isin icinden cikabilecegim bir cozum var midir?

Birde urun hakkinda bazi sorular var kafamda.panel cizik olarak daha ucuz fiyata alanlar var mi aranizda.ekranda cizik oluyor mu bu durumda yoksa onemsiz yerlerinde mi cizik oluyor.birde screen mirror ozelligi benim icin cok onemli youtube daki videolarda  telefon ekraninda ne goruntu varsa oynatabilenler var.bunu yapmak kolay midir.android auto olmayan modeli alirsam sitenizdeki dosyalardan kolayca guncelleyebilirmiyim? Cok soru sordum kusra bakmayin.Yardimlariniz icin simdiden cok tesekkurler.

RE: rcd330plus on ve arka kamera birlikte calisir mi? - ErsinCakir - 10-24-2018

Ön ve arka park sensörünü bu teyp destekler. Tabi orjinalse. Ama bu teyp sadece arka kamera destekler..

RE: rcd330plus on ve arka kamera birlikte calisir mi? - abdullahsanli - 10-25-2018

arka sensor orjınal; ön sensor yok aracımda.ön sensorlerde orjınal fıyatları pahalı geldı bana.mecbur ön sensor ıcın kucuk ekran koyduracağım artık.ya da arka orjınal sensorude sokturup ön ve arkaya aynı marka yan sanayı sensor taktırsam cok mu mantıksız olur? (arka sensorun goruntusu radyoda on sensorun goruntusu ayrı yerde olmaması ıcın) pekı radyonun teklı kamera gırısını soketle 2lı yapıp radyonun cıvarına 2 seceneklı bır düğme gıbı bır sıstem koysak yanı düğme 1deyken on kamerayı 2deyken arka kameradaki goruntuyu ekrana verebılecegım bır alet var mıdır? Hem ön sensor ıcın mesafe gösteren ekran hem ön kamera ıcınde 4-5 inclık ayrı bır monıtor koysam arabanın ıcınde bıcımsız olur ve sokağa park ettıgımde hırsızların dikkatıni radyoyada  cekebılır dıye duşundum.

RE: rcd330plus on ve arka kamera birlikte calisir mi? - c3nk0 - 11-13-2018

Merhaba,

2013 Tiguan a RCD330plus takmak istiyorum, en kolay hangi model alirsam orijinal arka kamerayi baglayabilirim? hic arkadan one kablo cekesim yok.

Tesekkurler!

RE: rcd330plus on ve arka kamera birlikte calisir mi? - ErsinCakir - 11-25-2018

Arkadan öne kablo çekesiniz yoksa kablosuz kameralar var Smile daha doğrusu kablosuz Av alıcı vericiler.. enerjiyi arka kısımdan hallediyorsunuz, önden arkaya kablo çekmek yok.

RE: rcd330plus on ve arka kamera birlikte calisir mi? - abdullahsanli - 11-25-2018

Merhaba rcd 330 icin bagaj acma koluna baglanan arka kamera ve ondeki logoya baglanan on gorus kamerasi aldim.linkteki urunu alirsam arka kamerayi her geri vitese attigimda otomatik acacak sekilde; on kamerayi ise sadece urunun dugmesine bastigimda calisacak sekilde kullanabilirmiyim? yardiminiz icin tesekkurler.

RE: rcd330plus on ve arka kamera birlikte calisir mi? - ErsinCakir - 11-26-2018

(11-25-2018, 09:34 PM)abdullahsanli Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Merhaba rcd 330 icin bagaj acma koluna baglanan arka kamera ve ondeki logoya baglanan on gorus kamerasi aldim.linkteki urunu alirsam arka kamerayi her geri vitese attigimda otomatik acacak sekilde; on kamerayi ise sadece urunun dugmesine bastigimda calisacak sekilde kullanabilirmiyim? yardiminiz icin tesekkurler.

Link nerede?

RE: rcd330plus on ve arka kamera birlikte calisir mi? - abdullahsanli - 11-26-2018

Dalgınlığıma gelmiş linki koymamisim

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

RE: rcd330plus on ve arka kamera birlikte calisir mi? - abdullahsanli - 11-26-2018

Aldığım kameralarla bu makineyi kullanınca görüntü gecikmesi yada parazit vs ölümü acaba.filtre almam gerekir mi? Kameraların linkleri:

You are not allowed to view links. Register or Login to view.?

You are not allowed to view links. Register or Login to view.?

RE: rcd330plus on ve arka kamera birlikte calisir mi? - abdullahsanli - 12-02-2018

Merhaba rcd 330 icin bagaj acma koluna baglanan arka kamera ve ondeki logoya baglanan on gorus kamerasi aldim.linkteki urunu alirsam arka kamerayi her geri vitese attigimda otomatik acacak sekilde; on kamerayi ise sadece urunun dugmesine bastigimda calisacak sekilde kullanabilirmiyim? yardiminiz icin tesekkurler.urunun linki
Kameralarin linkleri
Bu kameralarla cihazi kullanirsam parazit veya goruntu gelmesinde gecikme olmamasi icin filtre gibi cihaz almam gerekir mi?